29 Oktober 2018 10:30 - 30 Oktober 2018
Lose: 1898, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 438

Los 438
3 Gulden 1795. Sch. 79. Vrijwel prachtig.
Schätzung: € 100,00

Los 439

Los 439
3 Gulden 1796. Sch. 80a. Ruim zeer fraai.
Schätzung: € 150,00

Los 440

Los 440
1 Gulden 1797. Sch. 92. Vrijwel zeer fraai.
Schätzung: € 100,00