29 Oktober 2018 10:30 - 30 Oktober 2018
Lose: 1898, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 425

Los 425
2½ Cent 1947. Schulman 1340. Originele kleur. FDC.
Schätzung: € 5,00

Los 426

Los 426
Lot (3) Stuivertokens Jesurun & Co, J.J. Naär en Leyba & Co. Scholten 1408-1410. Zeer fraai.
Schätzung: € 30,00

Los 427

Los 427
Messing (Ø 14 mm.) parkeerpenninkje (?), vervaardigd bij ’s Rijks Munt. UNC.
Schätzung: € 5,00

Los 428

Los 428
200 Gulden 1977 Peter Stuyvesant. Fr. 2; KM 18. Proof in originele verpakking.
Schätzung: € 225,00

Los 429

Los 429
50 Gulden 1979. Fr. 4. Prachtig.
Schätzung: € 85,00

Los 430

Los 430
Lot (2) 50 Gulden 1979 en 300 Gulden 1980. Fr. 4 & 5; KM 26 & 29.1. Proof in cassette.
Schätzung: € 200,00

Los 431

Los 431
Lot (3) Plantagegeld Mariënburg, 10 cent met twee pengaten & 25 cent (2x). Zeer fraai.
Schätzung: € 60,00

Los 432

Los 432
1 Gulden 1794. Scholten 1354. Ruim zeer fraai.
Schätzung: € 250,00

Los 433

Los 433
¼ Gulden 1794. Scholten 1355a. Zeer fraai / prachtig.
Schätzung: € 50,00