29 Oktober 2018 10:30 - 30 Oktober 2018
Lose: 1898, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 273

Los 273
Philipsdaalder 1557, Brugge. GH 210-7a; Delm. 34. Iets patina. R. Ruim zeer fraai.
Schätzung: € 150,00

Los 274

Los 274
½ Statendaalder 1578. GH 246-7; Delm 122. R. Fraai / Zeer fraai.
Schätzung: € 200,00