29 Oktober 2018 10:30 - 30 Oktober 2018
Lose: 1898, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 205

Los 205
Arendrijksdaalder 1584. Delm. 819; CNM 2.16.18. Zeer fraai.
Schätzung: € 600,00

Los 206

Los 206
Arendrijksdaalder 1598. Delm. 821; CNM 2.16.19; HPM 30. Zeldzaam! Vrijwel zeer fraai.
Schätzung: € 500,00

Los 207

Los 207
Leeuwendaalder 1607. Delm. 854; CNM 2.16.45; HPM 26. Zeer fraai.
Schätzung: € 75,00

Los 208

Los 208
Arenddaalder van 60 groot 1618. Delm. 1073; CNM 2.16.71; HPM 53. Vrijwel zeer fraai.
Schätzung: € 125,00

Los 209

Los 209
Koggerdaalder van 30 Stuiver 1687. Delm. 1089; CNM 2.16.74; HPM 55. Zwakke slag. Ruim fraai / Bijna zeer fraai.
Schätzung: € 100,00

Los 210

Los 210
Florijn 1665 met klop Holland. Delm. 1100; CNM 2.16.77; De Bruijn 3. Vrijwel prachtig.
Schätzung: € 125,00

Los 211

Los 211
½ Florijn of 14 stuiver 1684. Delm. 1101; CNM 2.16.86; HPM 61. Ruim zeer fraai.
Schätzung: € 150,00

Los 212

Los 212
½ Florijn of 14 stuiver 1684. Delm. 1101; CNM 2.16.86; HPM 61. Fraai / Zeer fraai.
Schätzung: € 100,00

Los 213

Los 213
¼ Florijn of 7 stuiver 1601. Delm. 1103; CNM 2.16.89; HPM 59. Vrijwel zeer fraai.
Schätzung: € 100,00

Los 214

Los 214
½ 3 Gulden 1696. Delm. 1160; CNM 2.16.98; HPM 49. Ruim zeer fraai / Bijna prachtig.
Schätzung: € 150,00

Los 215

Los 215
½ 3 Gulden 1696. Delm. 1160; CNM 2.16.98. Zeer fraai.
Schätzung: € 100,00

Los 216

Los 216
½ Gulden 1696. Delm. 1205; CNM 2.16.100. Zeer fraai.
Schätzung: € 80,00

Los 217

Los 217
Snaphaanschelling van 6 stuiver 1584. Delm. 800; CNM 2.16.102; HPM 66. Vrijwel zeer fraai.
Schätzung: € 150,00

Los 218

Los 218
Arendschellng z.j. (1615-1621). CNM 2.16.107; HPM 68. Ruim zeer fraai.
Schätzung: € 100,00

Los 219

Los 219
Dubbele stuiver 1710. CNM 2.16.112; HPM 79. Zeer fraai.
Schätzung: € 50,00

Los 220

Los 220
Bezemstuiver 1738, hybride slag. CNM 2.16.119; vgl. Verkade 130.7. Ruim fraai
Schätzung: € 150,00