29 Oktober 2018 10:30 - 30 Oktober 2018
Lose: 1898, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 185

Los 185
Duit 1793. Afslag in goud van 3,35 gram. PW 5114.4; Delm. 994; CNM 2.44.22; HPM 20.4. Zeldzaam! Ruim prachtig.
Schätzung: € 1.000,00

Los 186

Los 186
Duit 1579. PW 5115a. R. Zeer Fraai
Schätzung: € 80,00

Los 187

Los 187
Duit 1677 met klop Utrecht. PW 5108. Fraai.
Schätzung: € 20,00

Los 188

Los 188
Lot (5) Duiten 1739, 1740, 1755 (2) en 1790. PW 5111-5114; HPM 20. Zeer fraai en beter.
Schätzung: € 50,00

Los 189

Los 189
Lot (3) Duit 1789 (afslag in zilver), dubbele wapenstuiver 1786 (2). De laatste zijn contemporaine vervalsingen uit Engeland.
Schätzung: € 50,00