5 Oktober 2015 10:00 - 6 Oktober 2015
Lose: 2282, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 580

Los 580
Rijder 1606, oud type. Delm. 887; CNM 2.49.19; HPM 22 [11,35 gram]. Ruim zeer fraai.
Schätzung: € 1.500,00

Los 581

Los 581
Dukaat 1596. Delm. 883; CNM 2.49.25; HPM 20 [3,41 gram]. Circa fraai.
Schätzung: € 200,00

Los 582

Los 582
Rijder 1606, oud type. Naslag uit 1966 [11,98 gram]. FDC.
Schätzung: € 300,00

Los 583

Los 583
Schätzung: € 300,00

Los 584

Los 584
Leeuwendaalder 1597 op Zeeuwse voet. Delm. 838; CNM 2.49.39; HPM 28. Circa fraai.
Schätzung: € 60,00

Los 585

Los 585
Leeuwendaalder 1598 op Zeeuwse voet. Delm. 838; CNM 2.49.39; HPM 28. Fraai / zeer fraai.
Schätzung: € 100,00

Los 586

Los 586
Leeuwendaalder 1599 op Zeeuwse voet. Delm. 838; CNM 2.49.39; HPM 28. Fraai / zeer fraai.
Schätzung: € 100,00

Los 587

Los 587
Lot (2) Leeuwendaalder 1615, 1616. Delm. 839; CNM 2.49.41; HPM 30. Circa fraai.
Schätzung: € 75,00

Los 588

Los 588
Lot (2) Leeuwendaalder 1616, 1617. Delm. 839; CNM 2.49.41; HPM 30. Circa fraai.
Schätzung: € 75,00

Los 589

Los 589
Leeuwendaalder 1623. Delm. 839; CNM 2.49.41; HPM 30. Uit V.O.C.-schip. Circa fraai.
Schätzung: € 25,00

Los 590

Los 590
½ Leeuwendaalder 1616. Delm. 876; CNM 2.49.42; HPM 31. Circa fraai.
Schätzung: € 50,00

Los 591

Los 591
Nederlandse rijksdaalder 1620. Delm. 941; CNM 2.49.47; HPM 41. Fraai / zeer fraai.
Schätzung: € 60,00

Los 592

Los 592
Nederlandse rijksdaalder 1622. Delm. 941; CNM 2.49.47; HPM 41.Gietgalletjes en gedeeltelijk zwakke slag, anders zeer fraai / prachtig.
Schätzung: € 80,00

Los 593

Los 593
Nederlandse rijksdaalder 1649. Delm. 941; CNM 2.49.47; HPM 41. Ruim fraai.
Schätzung: € 50,00

Los 594

Los 594
Zilveren dukaat 1659. Delm. 975; CNM 2.49.49; HPM 48. Plaatbarstjes, overigens zeer fraai.
Schätzung: € 100,00

Los 595

Los 595
Zilveren dukaat 1660. Delm. 975; CNM 2.49.49; HPM 48. Ruim fraai.
Schätzung: € 60,00