29 Oktober 2018 10:30 - 30 Oktober 2018
Lose: 1898, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 451

Los 451
5 Gulden 1827 Brussel mmt. palmtak Sch. 198 Prachtig / FDC
Schätzung: € 400,00

Los 452

Los 452
Dukaat 1815 zonder mmt. Sch. 201 Zeer fraai
Schätzung: € 200,00

Los 453

Los 453
Dukaat 1818 Utrecht mmt. fakkel Sch. 205 Prachtig
Schätzung: € 200,00

Los 454

Los 454
Dukaat 1828 Utrecht mmt. fakkel Sch. 212. Klemsporen Prachtig
Schätzung: € 175,00

Los 455

Los 455
3 Gulden 1819 Utrecht mmt. fakkel Sch. 241. Iets randschade Vrijwel zeer fraai
Schätzung: € 500,00

Los 456

Los 456
3 Gulden 1820 Utrecht mmt. fakkel Sch. 242 Ruim zeer fraai
Schätzung: € 500,00

Los 457

Los 457
3 Gulden 1820 Utrecht mmt. fakkel Sch. 242 Vrijwel zeer fraai
Schätzung: € 400,00

Los 458

Los 458
3 Gulden 1820 Utrecht mmt. fakkel Sch. 242. Kras + randdeuk vz. Fraai / Zeer fraai
Schätzung: € 250,00

Los 459

Los 459
3 Gulden 1821 Utrecht mmt. fakkel Sch. 243** Ruim zeer fraai
Schätzung: € 550,00

Los 460

Los 460
Rijksdaalder 1840 mmt. lelie Sch. 257 Zeer fraai
Schätzung: € 150,00

Los 461

Los 461
Schätzung: € 150,00

Los 462

Los 462
Rijksdaalder 1840 mmt. lelie Sch. 257. Schoongemaakt Zeer fraai
Schätzung: € 125,00

Los 463

Los 463
Rijksdaalder 1840 mmt. lelie Sch. 257 Ruim fraai / Bijna zfr.
Schätzung: € 100,00

Los 464

Los 464
1 Gulden 1819 Utrecht mmt. fakkel Sch. 259 Vrijwel zeer fraai
Schätzung: € 450,00

Los 465

Los 465
1 Gulden 1821 mmt. fakkel Sch. 261. Kras voorzijde Fraai / Zeer fraai
Schätzung: € 150,00

Los 466

Los 466
1 Gulden 1824 Utrecht mmt. fakkel Sch. 264 Ruim zfr. / Bijna pr.
Schätzung: € 200,00