29 Oktober 2018 10:30 - 30 Oktober 2018
Lose: 1898, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 446

Los 446
Gouden dukaat 1809 (3e type). Sch. 132. Prachtig / FDC.
Schätzung: € 500,00

Los 447

Los 447
50 Stuiver 1808, mmt. bij. Sch. 149a/f. Vrijwel prachtig.
Schätzung: € 250,00

Los 448

Los 448
50 Stuiver 1808, mmt. bij. Sch. 149 a/f. Mooi patina. Vrijwel prachtig.
Schätzung: € 250,00

Los 449

Los 449
1 Gulden 1809, mmt. bij. Sch. 154. Zeer fraai.
Schätzung: € 750,00

Los 450

Los 450
20 Francs 1813, mmt. visje. Sch. 164. Zeer fraai.
Schätzung: € 200,00