29 Oktober 2018 10:30 - 30 Oktober 2018
Lose: 1898, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 350

Los 350
West-Friesland. Zilveren rijder of dukaton 1738. Scholten 42a. RR. Zeer fraai.
Schätzung: € 600,00

Los 351

Los 351
West-Friesland. 3 Gulden 1786. Scholten 63b. Zeldzaam. Ruim zeer fraai.
Schätzung: € 400,00

Los 352

Los 352
West Friesland. Hybride duit 1756. Scholten 233b. Zeer fraai.
Schätzung: € 75,00

Los 353

Los 353
Utrecht. 1 Gulden 1790. Scholten 66a. Zeer fraai.
Schätzung: € 75,00

Los 354

Los 354
Utrecht. X Stuiver 1786. Scholten 73c. Prachtig.
Schätzung: € 200,00

Los 355

Los 355
Zeeland. X Stuiver 1791. Scholten 77. Ruim fraai / Bijna zeer fraai.
Schätzung: € 40,00

Los 356

Los 356
Holland. ½ Duit 1755. Afslag in zilver van 1,50 gram. Scholten 359. Vrijwel FDC.
Schätzung: € 100,00

Los 357

Los 357
Holland. ½ Duit 1757. Afslag in zilver van 1,57 gram. Scholten 361. Ruim zeer fraai.
Schätzung: € 25,00

Los 358

Los 358
Scheepjesgulden 1802. Scholten 488c. Zeer fraai.
Schätzung: € 75,00

Los 359

Los 359
¼ Scheepjesgulden 1802. Scholten 492. Ruim zeer fraai.
Schätzung: € 75,00

Los 360

Los 360
Zilveren ropij 1803. Scholten 530. Zeer fraai.
Schätzung: € 75,00

Los 361

Los 361
Lot (3) Java. Grote ropij 1804. Scholten 531. Fraai.
Schätzung: € 100,00

Los 362

Los 362
VOC-duit 1818 misslag. Scholten 683. Zeer fraai.
Schätzung: € 25,00

Los 363

Los 363
1 Cent 1855 mmt. zwaard. Scholten 774. Zeer fraai.
Schätzung: € 30,00

Los 364

Los 364
Negapatnam. Stuiver z.j. Scholten 1244. [27,04 gram]. RR. Fraai.
Schätzung: € 60,00

Los 365

Los 365
Lot (2) Kas en ½ duit. Scholten 1241 en 1246. Fraai.
Schätzung: € 30,00