29 Oktober 2018 10:30 - 30 Oktober 2018
Lose: 1898, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 1

Los 1
St. Jansgoudgulden z.j. Delm. 604; Fr. 56. [2,92 gram]. Ruim zeer fraai.
Schätzung: € 250,00

Los 2

Los 2
St. Jansgoudgulden z.j. Delm. 604; Fr. 56. [2,81 gram]. Ruim zeer fraai.
Schätzung: € 250,00

Los 3

Los 3
Snaphaan z.j. Delm. 516. Zeer fraai.
Schätzung: € 100,00

Los 4

Los 4
Schätzung: € 100,00

Los 5

Los 5
Vlieger of 4 stuiver 1544. Interpunctie: lelietjes. vdCh. XX-6; GH 189-4b. Fraai / Zeer fraai.
Schätzung: € 200,00

Los 6

Los 6
Denier de Hollande. GH 195-4; vdCh. XX-10. Zeer goed.
Schätzung: € 35,00

Los 7

Los 7
½ Philipsdaalder 156Z (1562). Delm. 61; CNM 2.17.13. Vrijwel zeer fraai.
Schätzung: € 100,00

Los 8

Los 8
1/5 Philipsdaalder 1563. CNM 2.17.20. Zeer fraai.
Schätzung: € 50,00

Los 9

Los 9
1/5 Philipsdaalder 156(3). CNM 2.17.20. Zeer fraai.
Schätzung: € 40,00

Los 10

Los 10
1/5 Philipsdaalder 1567. CNM 2.17.20; GH 212-6d. Ruim zeer fraai.
Schätzung: € 80,00

Los 11

Los 11
Denier de Hollande of penning z.j. GH 228-6. Zeer fraai.
Schätzung: € 25,00

Los 12

Los 12
Korte z.j. GH 229-6. Zeer fraai.
Schätzung: € 40,00

Los 13

Los 13
Bourgondische kruisrijksdaalder 1568. GH 240-6; Delm. 92; CNM 2.17.38. Zeer fraai.
Schätzung: € 125,00

Los 14

Los 14
Bourgondische kruisrijksdaalder 1568. GH 240-6; Delm. 92; CNM 2.17.38. Eenzijdig patina. Zeer fraai.
Schätzung: € 125,00

Los 15

Los 15
Dukaat 1606. Delm. 649; CNM 2.17.77; HPM 46 [3,50 gram]. Zeldzaam. Vrijwel zeer fraai.
Schätzung: € 250,00

Los 16

Los 16
Dukaat 1760. Delm. 650; CNM 2.17.82; HPM 48 [3,48 gram]. Ruim prachtig.
Schätzung: € 175,00