10 Gulden goud 1818U. Zeer fraai. Uiterst zeldzaam topstukje in betaalbare kwaliteit!
More...Estimate: € 6.000,00
10 Gulden goud 1823U. Prachtig.
More...Estimate: € 1.000,00
10 Gulden goud 1824B. UNC.
More...Estimate: € 500,00
10 Gulden goud 1825U. Prachtig.
More...Estimate: € 800,00
10 Gulden goud 1825B. FDC.
More...Estimate: € 550,00
10 Gulden goud 1826U. FDC. Uiterst zeldzaam topstuk, oplage slechts enkele stuks. Slechts 6 tot 8 exemplaren bekend. Dit stuk ontbreekt in veel topverzamelingen en is in de diverse muntencatalogi ondergewaardeerd. Dit is een unieke kans, mogelijk de enige, om dit jaartal in handen te krijgen.
More...Estimate: € 20.000,00
10 Gulden goud 1827B. Prachtig+.
More...Estimate: € 1.750,00
10 Gulden goud 1828B. Zeer fraai+.
More...Estimate: € 400,00
10 Gulden goud 1829B. Zeer fraai+.
More...Estimate: € 4.000,00
10 Gulden goud 1832. Prachtig.
More...Estimate: € 400,00
10 Gulden goud 1833. Zeer fraai+.
More...Estimate: € 450,00
10 Gulden goud 1837. UNC-.
More...Estimate: € 700,00
10 Gulden goud 1839. Prachtig.
More...Estimate: € 600,00
10 Gulden goud 1840. FDC. Mooie kleur.
More...Estimate: € 600,00
10 Gulden goud 1842. Zeer fraai+.
More...Estimate: € 3.000,00
10 Gulden goud 1850. Ca. prachtig. Zeldzaam, oplage, enkele proefstukken!
More...Estimate: € 6.000,00