Lot 473

Lot 473
10 Gulden goud 1818U. Zeer fraai. Uiterst zeldzaam topstukje in betaalbare kwaliteit!
Estimate: € 6.000,00

Lot 474

Lot 474
10 Gulden goud 1823U. Prachtig.
Estimate: € 1.000,00

Lot 475

Lot 475
10 Gulden goud 1824B. UNC.
Estimate: € 500,00

Lot 476

Lot 476
10 Gulden goud 1825U. Prachtig.
Estimate: € 800,00

Lot 477

Lot 477
10 Gulden goud 1825B. FDC.
Estimate: € 550,00

Lot 478

Lot 478
10 Gulden goud 1826U. FDC. Uiterst zeldzaam topstuk, oplage slechts enkele stuks. Slechts 6 tot 8 exemplaren bekend. Dit stuk ontbreekt in veel topverzamelingen en is in de diverse muntencatalogi ondergewaardeerd. Dit is een unieke kans, mogelijk de enige, om dit jaartal in handen te krijgen.
Estimate: € 20.000,00

Lot 479

Lot 479
10 Gulden goud 1827B. Prachtig+.
Estimate: € 1.750,00

Lot 480

Lot 480
10 Gulden goud 1828B. Zeer fraai+.
Estimate: € 400,00

Lot 481

Lot 481
10 Gulden goud 1829B. Zeer fraai+.
Estimate: € 4.000,00

Lot 482

Lot 482
10 Gulden goud 1832. Prachtig.
Estimate: € 400,00

Lot 483

Lot 483
10 Gulden goud 1833. Zeer fraai+.
Estimate: € 450,00

Lot 484

Lot 484
10 Gulden goud 1837. UNC-.
Estimate: € 700,00

Lot 485

Lot 485
10 Gulden goud 1839. Prachtig.
Estimate: € 600,00

Lot 486

Lot 486
10 Gulden goud 1840. FDC. Mooie kleur.
Estimate: € 600,00

Lot 487

Lot 487
10 Gulden goud 1842. Zeer fraai+.
Estimate: € 3.000,00

Lot 488

Lot 488
10 Gulden goud 1850. Ca. prachtig. Zeldzaam, oplage, enkele proefstukken!
Estimate: € 6.000,00