Lot 422

Lot 422
1/2 Gulden 1822U a. Nette zeer fraai.
Estimate: € 150,00

Lot 423

Lot 423
1/2 Gulden 1848/1847. FDC. Mooie lichte kleur.
Estimate: € 400,00

Lot 424

Lot 424
1/2 Gulden 1850. FDC. Zeldzaam topstuk.
Estimate: € 9.000,00

Lot 425

Lot 425
1/2 Gulden 1858. FDC.
Estimate: € 150,00

Lot 426

Lot 426
1/2 Gulden 1898. UNC.
Estimate: € 175,00

Lot 427

Lot 427
1/2 Gulden 1904. UNC.
Estimate: € 250,00

Lot 428

Lot 428
1/2 Gulden 1906. Prachtig+.
Estimate: € 150,00