Account
Home
Koninkrijk der Nederlanden 1813-heden
1/2 Gulden
Lots:
582
, Prebid:
no
, Live Auction:
yes
As tiles
As list
All
With images
Lot 422
1/2 Gulden 1822U a. Nette zeer fraai.
Estimate:
€ 150,00
Lot 423
1/2 Gulden 1848/1847. FDC. Mooie lichte kleur.
Estimate:
€ 400,00
Lot 424
1/2 Gulden 1850. FDC. Zeldzaam topstuk.
Estimate:
€ 9.000,00
Lot 425
1/2 Gulden 1858. FDC.
Estimate:
€ 150,00
Lot 426
1/2 Gulden 1898. UNC.
Estimate:
€ 175,00
Lot 427
1/2 Gulden 1904. UNC.
Estimate:
€ 250,00
Lot 428
1/2 Gulden 1906. Prachtig+.
Estimate:
€ 150,00
Category
Menu
1/2 Gulden