Lot 166

Lot 166
40 Stuiver 1578 mt. Monogram PT. Cnm 2.02.19; D.204. Kz. Gegraveerd met "Een hart Getrou". Zeer fraai/prachtig. Mooi stuk.
Estimate: € 800,00