next >1|2|3|4|5|6|...|10

Lot 166

Lot 166
40 Stuiver 1578 mt. Monogram PT. Cnm 2.02.19; D.204. Kz. Gegraveerd met "Een hart Getrou". Zeer fraai/prachtig. Mooi stuk.
Estimate: € 800,00

Lot 167

Lot 167
Duit z.j. (1596-1598) met open kroon. Cnm 2.04.8. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 25,00

Lot 168

Lot 168
Duit z.j. (1616-1622). Cnm. 2.05.95. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 25,00

Lot 169

Lot 169
Halve arendrijksdaalder 1582. Cnm 2.13.8. Bijna zeer fraai.
Estimate: € 150,00

Lot 170

Lot 170
Plak 1556. Cnm 2.13.22. Uitzonderlijk mooi met enige stempelglans! Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 100,00

Lot 171

Lot 171
Leeuwendaalder 1640. Cnm 2.12.18. Fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 172

Lot 172
Leeuwendaalder 1687. Cnm 2.12.21. Fraai+.
Estimate: € 50,00

Lot 173

Lot 173
Zilveren dukaat 1698. Cnm 2.12.25. Fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 174

Lot 174
Gulden 1687. Cnm 2.12.48. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 175

Lot 175
Duit z.j. (1628). Cnm 2.12.80. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 25,00

Lot 176

Lot 176
Duit 1663. Cnm 2.12.81. Ca. zeer fraai.
Estimate: € 25,00

Lot 177

Lot 177
30 Stuiver 1685, 1686; rijderschelling 1686(2). 4 ex. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 178

Lot 178
Arendrijksdaalder 1591. Cnm 2.16.19. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 250,00

Lot 179

Lot 179
Halve arendrijksdaalder 1591. Cnm. 2.16.20. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 500,00

Lot 180

Lot 180
Halve Nederlandse rijksdaalder 1611. Cnm 2.16.63. Zeer fraai-.
Estimate: € 100,00

Lot 181

Lot 181
Koggerdaalder 1687. Cnm 2.16.74. Zeer fraai-.
Estimate: € 150,00
next >1|2|3|4|5|6|...|10