40 Stuiver 1578 mt. Monogram PT. Cnm 2.02.19; D.204. Kz. Gegraveerd met "Een hart Getrou". Zeer fraai/prachtig. Mooi stuk.
More...Estimate: € 800,00
Duit z.j. (1596-1598) met open kroon. Cnm 2.04.8. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 25,00
Duit z.j. (1616-1622). Cnm. 2.05.95. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 25,00
Halve arendrijksdaalder 1582. Cnm 2.13.8. Bijna zeer fraai.
More...Estimate: € 150,00
Plak 1556. Cnm 2.13.22. Uitzonderlijk mooi met enige stempelglans! Zeer fraai/prachtig.
More...Estimate: € 100,00
Leeuwendaalder 1640. Cnm 2.12.18. Fraai.
More...Estimate: € 50,00
Leeuwendaalder 1687. Cnm 2.12.21. Fraai+.
More...Estimate: € 50,00
Zilveren dukaat 1698. Cnm 2.12.25. Fraai.
More...Estimate: € 50,00
Gulden 1687. Cnm 2.12.48. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 50,00
Duit z.j. (1628). Cnm 2.12.80. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 25,00
Duit 1663. Cnm 2.12.81. Ca. zeer fraai.
More...Estimate: € 25,00
30 Stuiver 1685, 1686; rijderschelling 1686(2). 4 ex. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 50,00
Arendrijksdaalder 1591. Cnm 2.16.19. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 250,00
Halve arendrijksdaalder 1591. Cnm. 2.16.20. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 500,00
Halve Nederlandse rijksdaalder 1611. Cnm 2.16.63. Zeer fraai-.
More...Estimate: € 100,00
Koggerdaalder 1687. Cnm 2.16.74. Zeer fraai-.
More...Estimate: € 150,00