1531. Desiderius Erasmus Rotterdam. Vz. Portret naar links tussen ER – RO. Kz. Grensgod Terminus tussen CON - CEDO / NV - LLI. Zilver 32 mm, 18,02 g. Zeer fraai.
More...Estimate: € 50,00
Z.J.(ca. 1640). Vroedschapspenning Haarlem. Vz. Stadsgoding met lauwerskrans ter weerszijden S-C. In de afsnede HARLEMUM. Kz. Schip vaart ketting aan stukken (inname van Damiate), op de voorgrond stadswapen. Zilver, 31,5mm, 11,96 g. Prachtig.
More...Estimate: € 75,00
1648. Penning op de Vrede van Munster. Van Loon II, blz.312/313(nr.2); KPK 728; PAX 97. Zilver 61 mm, 43,82 g. Prachtig.
More...Estimate: € 500,00
1672. Ontzet van Groningen. Vz. Gezicht op de stad waarop bommen vallen. Kz. Tekst en jaartal op 16 regels. Zilver 58 mm, 63,48 g. Zeer fraai+.
More...Estimate: € 300,00
1672. Moord op de gebroeders De Witt te 's -Gravenhage. Zilver 48,5 mm, 40,75 g. Zeer fraai+.
More...Estimate: € 150,00
Z.J. (ca. 1693). Vroedschapspenning Alkmaar. Vz. Staande Mars met zwaard en stedelijk wapenschild vechtend tegen de belegeraars. Kz. Stadswapen (brede burcht) met fasces, zwaard en weegschaal. Zilver 33 mm, 10,58 g. V.L. I-168. Prachtig+.
More...Estimate: € 75,00
Z.J. (ca. 1693). Vroedschapspenning Alkmaar. Zilver 32 mm, 11,48 g. Prachtig+.
More...Estimate: € 60,00
Z.J. (ca. 18e eeuw). Vroedschapspenning Leiden. Vz. Klimmende leeuw met zwaard en stadswapen. Kz. Zevenregelige Latijnse tekst. Zilver 32 mm, 8,2 g. Zeer fraai+.
More...Estimate: € 40,00
1740. Vroedschapspenning Haarlem. Vz. Stedemaagd zittend naast zuil, op haar schoot een mand met vroedschapspenningen. Kz. Stedemaagd zittend naar links met schip van Damiate, boekdrukpers op achtergrond. Zilver 33 mm, 13,25 g. Prachtig+.
More...Estimate: € 40,00
1745. Zorgelijke Toestand in Nederland bij de aanbieding van vrede door Frankrijk door N. van Swinderen. Vz. Weegschaal met palmtak en handvest. Kz. Leeuw met zwaard bij altaar. Zilver 29 mm, 4,89 g. Prachtig.
More...Estimate: € 50,00
1770. Vrijlating Rotterdam. Vz. Gekroond wapenschild met dragers met stad op achtergrond . Kz. Stedemaagd tussen handelswaar met zwevende Mercurius en Riviergod. Zilver 33 mm, 14,14 g. Prachtig+.
More...Estimate: € 140,00
1772. Opstand II Centennial Stad Vlissingen tegen de Spaanse overheersing. Zilver 32 mm,11,30 g. Prachtig+.
More...Estimate: € 50,00
1774. Tweede eeuwfeest van het ontzet van Leiden. Vz: Gezicht op de stad Leiden aan water, dat uit waterkruik stroomt. Kz: Zuil met wapenschild en wimpel met opschrift. In de afsnede de datering: 3 oct. 1774. Zilver 39 mm, 17,49 g. Zeer fraai+.
More...Estimate: € 120,00
1774. Tweede eeuwfeest van het ontzet van Leiden. Zilver 27 mm, 6,55 g. Prachtig+.
More...Estimate: € 50,00
1961. Bernhard Prins der Nederlanden. Vz. Beeltenis van Prins Bernhard. Kz. Gekroond wapen met 1961. Goud, 19 mm, 3,91 g.
More...Estimate: € 75,00
1967. Juliana en Bernhard. Vz. Beeltenis van Prins Bernhard en Koningin Juliana. Kz. Afbeelding van Paleis Soestdijk met vlag in de nok. Goud,18 mm, 3,5 g.
More...Estimate: € 75,00