Veiling 54

18 june 2016 12:00
Lots: 928, Prebid: no, Live Auction: yes
next >1|2|3|4|5|6|...|9

Lot 731

Lot 731
1/2 Cent 1906. FDC. Sublieme kwaliteit met geweldige stempelglans.
Estimate: € 10,00

Lot 732

Lot 732
1 Cent 1916. FDC. Sublieme kwaliteit met geweldige stempelglans.
Estimate: € 75,00

Lot 733

Lot 733
1 Cent 1930. FDC.
Estimate: € 20,00

Lot 734

Lot 734
1 Cent 1931. FDC. Sublieme kwaliteit met geweldige stempelglans.
Estimate: € 30,00

Lot 735

Lot 735
2 1/2 Cent 1941. Met gepolijste stempels geslagen. PROOF.
Estimate: € 200,00

Lot 736

Lot 736
5 Cent 1825B. Prachtig.
Estimate: € 100,00

Lot 737

Lot 737
5 Cent 1853. Zeer fraai. Schaars.
Estimate: € 200,00

Lot 738

Lot 738
5 Cent 1907. FDC. Sublieme kleur!
Estimate: € 30,00

Lot 739

Lot 739
5 Cent 1951. FDC. Originele kleur.
Estimate: € 50,00

Lot 740

Lot 740
10 Cent 1905. FDC.
Estimate: € 125,00

Lot 741

Lot 741
10 Cent 1911. FDC.
Estimate: € 50,00

Lot 742

Lot 742
25 Cent 1824B. Prachtig.
Estimate: € 75,00

Lot 743

Lot 743
25 Cent 1825U. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 744

Lot 744
25 Cent 1826U. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 745

Lot 745
25 Cent 1829B. Zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 746

Lot 746
25 Cent 1830B. UNC. Schaars.
Estimate: € 250,00
next >1|2|3|4|5|6|...|9