1/2 Cent 1906. FDC. Sublieme kwaliteit met geweldige stempelglans.
More...Estimate: € 10,00
1 Cent 1916. FDC. Sublieme kwaliteit met geweldige stempelglans.
More...Estimate: € 75,00
1 Cent 1930. FDC.
More...Estimate: € 20,00
1 Cent 1931. FDC. Sublieme kwaliteit met geweldige stempelglans.
More...Estimate: € 30,00
2 1/2 Cent 1941. Met gepolijste stempels geslagen. PROOF.
More...Estimate: € 200,00
5 Cent 1825B. Prachtig.
More...Estimate: € 100,00
5 Cent 1853. Zeer fraai. Schaars.
More...Estimate: € 200,00
5 Cent 1907. FDC. Sublieme kleur!
More...Estimate: € 30,00
5 Cent 1951. FDC. Originele kleur.
More...Estimate: € 50,00
10 Cent 1905. FDC.
More...Estimate: € 125,00
10 Cent 1911. FDC.
More...Estimate: € 50,00
25 Cent 1824B. Prachtig.
More...Estimate: € 75,00
25 Cent 1825U. Prachtig.
More...Estimate: € 50,00
25 Cent 1826U. Prachtig.
More...Estimate: € 50,00
25 Cent 1829B. Zeer fraai.
More...Estimate: € 100,00
25 Cent 1830B. UNC. Schaars.
More...Estimate: € 250,00