Account
Home
Koninkrijk der Nederlanden 1813-heden
Lots:
582
, Prebid:
no
, Live Auction:
yes
As tiles
As list
All
With images
< previous
next >
...
4
5
6
7
8
...
15
Lot 405
25 Cent 1890a. Prachtig-.
Estimate:
€ 150,00
Lot 406
25 Cent 1892. FDC. Mooie patina.
Estimate:
€ 300,00
Lot 407
25 Cent 1893. UNC.
Estimate:
€ 200,00
Lot 408
25 Cent 1896. Prachtig.
Estimate:
€ 200,00
Lot 409
25 Cent 1898. FDC.
Estimate:
€ 500,00
Lot 410
25 Cent 1901a. Brede hals. UNC.
Estimate:
€ 400,00
Lot 411
25 Cent 1902. Prachtig.
Estimate:
€ 50,00
Lot 412
25 Cent 1903. UNC.
Estimate:
€ 125,00
Lot 413
25 Cent 1905. UNC.
Estimate:
€ 125,00
Lot 414
25 Cent 1910. UNC.
Estimate:
€ 150,00
Lot 415
25 Cent 1911. Prachtig+.
Estimate:
€ 60,00
Lot 416
25 Cent 1912. UNC.
Estimate:
€ 100,00
Lot 417
25 Cent 1925. FDC.
Estimate:
€ 75,00
Lot 418
25 Cent 1925. FDC.
Estimate:
€ 75,00
Lot 419
25 Cent 1940. Met gegraveerde helm Wilhelmina in Londen. Zeer fraai/prachtig.
Estimate:
€ 50,00
Lot 420
25 Cent 1945pe. FDC.
Estimate:
€ 200,00
< previous
next >
...
4
5
6
7
8
...
15
Category
Menu
All
1/2 Cent
1 Cent
2 1/2 Cent
5 Cent
10 Cent
25 Cent
1/2 Gulden
1 Gulden
2 1/2 Gulden
3 Gulden
5 Gulden goud
10 Gulden goud
20 Gulden goud
Gouden dukaat
Dubbele gouden dukaat
Dukatenset
Prestige en combisets
Speciale muntsets