Lot 405

Lot 405
25 Cent 1890a. Prachtig-.
Estimate: € 150,00

Lot 406

Lot 406
25 Cent 1892. FDC. Mooie patina.
Estimate: € 300,00

Lot 407

Lot 407
25 Cent 1893. UNC.
Estimate: € 200,00

Lot 408

Lot 408
25 Cent 1896. Prachtig.
Estimate: € 200,00

Lot 409

Lot 409
25 Cent 1898. FDC.
Estimate: € 500,00

Lot 410

Lot 410
25 Cent 1901a. Brede hals. UNC.
Estimate: € 400,00

Lot 411

Lot 411
25 Cent 1902. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 412

Lot 412
25 Cent 1903. UNC.
Estimate: € 125,00

Lot 413

Lot 413
25 Cent 1905. UNC.
Estimate: € 125,00

Lot 414

Lot 414
25 Cent 1910. UNC.
Estimate: € 150,00

Lot 415

Lot 415
25 Cent 1911. Prachtig+.
Estimate: € 60,00

Lot 416

Lot 416
25 Cent 1912. UNC.
Estimate: € 100,00

Lot 417

Lot 417
25 Cent 1925. FDC.
Estimate: € 75,00

Lot 418

Lot 418
25 Cent 1925. FDC.
Estimate: € 75,00

Lot 419

Lot 419
25 Cent 1940. Met gegraveerde helm Wilhelmina in Londen. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 420

Lot 420
25 Cent 1945pe. FDC.
Estimate: € 200,00