Daalder van 30 stuiver 1692. Cnm 2.30.57; D.1094. Ca. zeer fraai.
More...Estimate: € 150,00
Florijn van 28 stuiver 1682. Cnm 2.30.61; D.1113. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 40,00
Arendschelling z.j. Cnm 2.30.65. Zeer fraai.
More...Estimate: € 50,00
Duit 1660 en 1661. Cnm 2.30.82. Fraai/zeer fraai. 2 ex.
More...Estimate: € 30,00
Gulden 1574. Cnm 2.32.5 D.169. Zeer fraai.
More...Estimate: € 1.000,00
St. Stephanusdaalder z.j.(1562). Cnm 2.36.6; D.636a. Bijna zeer fraai.
More...Estimate: € 600,00
Daalder van 30 stuiver 1565. Cnm 2.36.10. Fraai.
More...Estimate: € 400,00
Philipsdaalder 1563. Cnm 2.38.3; D.49. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 125,00
Twintigste Leicester reaal 1591. Cnm 2.38.56. Fraai.
More...Estimate: € 25,00
Halve leeuwendaalder 1616. Cnm 2.38.67; D.885. Zeer fraai.
More...Estimate: € 100,00
Florijn van 28 stuiver 1685. Klop HOL. Cnm 2.38.84; D.1105. Fraai+.
More...Estimate: € 40,00
3 Gulden 1682. Cnm 2.38.86; D.1135. Iets gesnoeid. Fraai.
More...Estimate: € 75,00
Gulden 1736. Cnm 2.38.92. Prachtig.
More...Estimate: € 50,00
Gulden 1763. Cnm 2.38.93. Prachtig.
More...Estimate: € 50,00
Duit 1766. Cnm 2.38.116. Prachtig/FDC.
More...Estimate: € 35,00
Stuiver 1738, 1769; Duit z.j., 1626, 1741, 1754. 6 ex.
More...Estimate: € 30,00