Lot 246

Lot 246
Daalder van 30 stuiver 1692. Cnm 2.30.57; D.1094. Ca. zeer fraai.
Estimate: € 150,00

Lot 247

Lot 247
Florijn van 28 stuiver 1682. Cnm 2.30.61; D.1113. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 40,00

Lot 248

Lot 248
Arendschelling z.j. Cnm 2.30.65. Zeer fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 249

Lot 249
Duit 1660 en 1661. Cnm 2.30.82. Fraai/zeer fraai. 2 ex.
Estimate: € 30,00

Lot 250

Lot 250
Gulden 1574. Cnm 2.32.5 D.169. Zeer fraai.
Estimate: € 1.000,00

Lot 251

Lot 251
St. Stephanusdaalder z.j.(1562). Cnm 2.36.6; D.636a. Bijna zeer fraai.
Estimate: € 600,00

Lot 252

Lot 252
Daalder van 30 stuiver 1565. Cnm 2.36.10. Fraai.
Estimate: € 400,00

Lot 253

Lot 253
Philipsdaalder 1563. Cnm 2.38.3; D.49. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 125,00

Lot 254

Lot 254
Twintigste Leicester reaal 1591. Cnm 2.38.56. Fraai.
Estimate: € 25,00

Lot 255

Lot 255
Halve leeuwendaalder 1616. Cnm 2.38.67; D.885. Zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 256

Lot 256
Florijn van 28 stuiver 1685. Klop HOL. Cnm 2.38.84; D.1105. Fraai+.
Estimate: € 40,00

Lot 257

Lot 257
3 Gulden 1682. Cnm 2.38.86; D.1135. Iets gesnoeid. Fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 258

Lot 258
Gulden 1736. Cnm 2.38.92. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 259

Lot 259
Gulden 1763. Cnm 2.38.93. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 260

Lot 260
Duit 1766. Cnm 2.38.116. Prachtig/FDC.
Estimate: € 35,00

Lot 261

Lot 261
Stuiver 1738, 1769; Duit z.j., 1626, 1741, 1754. 6 ex.
Estimate: € 30,00