100 Gulden 1921 bankbiljet. 2 september 1929. Alm. 116-3b. Enkel vlekje. Bijna prachtig.
More...Estimate: € 300,00
100 Gulden 1943 muntbiljet. Alm. 118-1. UNC.
More...Estimate: € 1.000,00
100 Gulden 1945 bankbiljet. Alm. 119-1a. Prachtig.
More...Estimate: € 750,00
100 Gulden 1953 bankbiljet. Alm. 121-1. Prachtig.
More...Estimate: € 100,00
100 Gulden 1970 bankbiljet. Alm. 122-1. UNC.
More...Estimate: € 175,00
100 Gulden 1970 bankbiljet. Alm. 122-1. Misdruk met afdruk hoofd Michile de Ruyter op linkerzijde. Leuk.
More...Estimate: Bid
200 Gulden 1860 bankbiljet. 9 december 1920. Alm. 131-10. Uiterst zeldzaam topstuk! Ontbreekt in veel topverzamelingen. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 20.000,00
200 Gulden 1921 bankbiljet. 3 januari 1925. Alm. 133-1b. Enkele scheurtjes, overigens fraai+.
More...Estimate: € 1.000,00
200 Gulden 1921 bankbiljet. 8 april 1926. Alm. 133-3a. Ca. zeer fraai.
More...Estimate: € 2.000,00
300 Gulden 1921 bankbiljet. 2 december 1922. Alm. 138-1a. Zeer fraai.
More...Estimate: € 3.000,00
500 Gulden 1930 bankbiljet. Alm. 142-1. Schaars in deze mooie kwaliteit. Zeer fraai/prachtig.
More...Estimate: € 800,00
1000 Gulden 1919 bankbiljet. Alm. 151-1b. Ca. zeer fraai.
More...Estimate: € 400,00
1000 Gulden 1926 bankbiljet. Alm. 152-1. Prachtig.
More...Estimate: € 300,00
1000 Gulden 1956 bankbiljet. Alm. 154-1. Vrijwel UNC.
More...Estimate: € 2.000,00
1000 Gulden 1972 bankbiljet. Alm. 155-1. Vrijwel UNC.
More...Estimate: € 500,00
1000 Gulden 1994 bankbiljet. Alm. 156-1. UNC.
More...Estimate: € 700,00