Lot 81

Lot 81
100 Gulden 1921 bankbiljet. 2 september 1929. Alm. 116-3b. Enkel vlekje. Bijna prachtig.
Estimate: € 300,00

Lot 82

Lot 82
100 Gulden 1943 muntbiljet. Alm. 118-1. UNC.
Estimate: € 1.000,00

Lot 83

Lot 83
100 Gulden 1945 bankbiljet. Alm. 119-1a. Prachtig.
Estimate: € 750,00

Lot 84

Lot 84
100 Gulden 1953 bankbiljet. Alm. 121-1. Prachtig.
Estimate: € 100,00

Lot 85

Lot 85
100 Gulden 1970 bankbiljet. Alm. 122-1. UNC.
Estimate: € 175,00

Lot 86

Lot 86
100 Gulden 1970 bankbiljet. Alm. 122-1. Misdruk met afdruk hoofd Michile de Ruyter op linkerzijde. Leuk.
Estimate: Bid

Lot 87

Lot 87
200 Gulden 1860 bankbiljet. 9 december 1920. Alm. 131-10. Uiterst zeldzaam topstuk! Ontbreekt in veel topverzamelingen. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 20.000,00

Lot 88

Lot 88
200 Gulden 1921 bankbiljet. 3 januari 1925. Alm. 133-1b. Enkele scheurtjes, overigens fraai+.
Estimate: € 1.000,00

Lot 89

Lot 89
200 Gulden 1921 bankbiljet. 8 april 1926. Alm. 133-3a. Ca. zeer fraai.
Estimate: € 2.000,00

Lot 90

Lot 90
300 Gulden 1921 bankbiljet. 2 december 1922. Alm. 138-1a. Zeer fraai.
Estimate: € 3.000,00

Lot 91

Lot 91
500 Gulden 1930 bankbiljet. Alm. 142-1. Schaars in deze mooie kwaliteit. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 800,00

Lot 92

Lot 92
1000 Gulden 1919 bankbiljet. Alm. 151-1b. Ca. zeer fraai.
Estimate: € 400,00

Lot 93

Lot 93
1000 Gulden 1926 bankbiljet. Alm. 152-1. Prachtig.
Estimate: € 300,00

Lot 94

Lot 94
1000 Gulden 1956 bankbiljet. Alm. 154-1. Vrijwel UNC.
Estimate: € 2.000,00

Lot 95

Lot 95
1000 Gulden 1972 bankbiljet. Alm. 155-1. Vrijwel UNC.
Estimate: € 500,00

Lot 96

Lot 96
1000 Gulden 1994 bankbiljet. Alm. 156-1. UNC.
Estimate: € 700,00