25 Gulden 1943-I bankbiljet. Alm. 78-1a. UNC.
More...Estimate: € 60,00
25 Gulden 1943-I bankbiljet. Alm. 78-1b. UNC.
More...Estimate: € 75,00
25 Gulden 1943-II muntbiljet. Alm.79-1. Prachtig/UNC.
More...Estimate: € 200,00
25 Gulden 1947 bankbiljet. Alm. 81-1. Zeer fraai/prachtig.
More...Estimate: € 150,00
25 Gulden 1955 bankbiljet. Alm. 83-1a. UNC.
More...Estimate: € 125,00
25 Gulden 1971 bankbiljet. Alm. 84-1a. UNC.
More...Estimate: € 40,00
25 Gulden 1971 bankbiljet. Alm. 84-1b. UNC.
More...Estimate: € 50,00
25 Gulden 1989 bankbiljet. Alm. 85-1. UNC.
More...Estimate: € 20,00
40 Gulden 1860 bankbiljet. 6 mei 1908. Alm. 91-7. Bijna zeer fraai.
More...Estimate: € 3.000,00
40 Gulden 1860 bankbiljet. 13 augustus 1921. Alm. 91-10. Ruim zeer fraai.
More...Estimate: € 2.500,00
40 Gulden 1921 bankbiljet. 23 februari 1923. Delprat/vissering. Alm. 93-1b. Zeer fraai.
More...Estimate: € 600,00
50 Gulden 1945 bankbiljet. Alm. 99-1. Ca. prachtig.
More...Estimate: € 250,00
50 Gulden 1982 bankbiljet. Alm.100-1. UNC.
More...Estimate: € 60,00
60 Gulden 1860 bankbiljet. 3 september 1922. Alm. 106-10. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 1.500,00
60 Gulden 1921 bankbiljet. 7 april 1923. Delprat/vissering. Alm. 108-1b. Aantrekkelijke zeer fraai.
More...Estimate: € 1.500,00
100 Gulden 1921 bankbiljet. 5 september 1924. Alm. 116-1b. Enkele vlekjes. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 350,00