Kwart vlieger 1579. Cnm 2.21.19. Ca. zeer fraai.
More...Estimate: € 75,00
Plak 1593. Cnm 2.21.20. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 75,00
Achste stuiver of plak 1609. Mooie zeer fraai.
More...Estimate: € 50,00
Brabantse stuiver 1600. Piedfort op vierkant muntplaatje. 5,9 gram. Cnm 2.21.49. Prachtig. Zeldzaam stuk.
More...Estimate: € 750,00
Brabantse stuiver 1600(?). Cnm 2.21.49. Fraai.
More...Estimate: € 50,00
Kwart stuiver 1609. Cnm 2.21.52. Fraai+.
More...Estimate: € 40,00
Florijn van 28 stuiver 1692. Klop HOL. Cnm 2.21.55; D.1121. Fraai+.
More...Estimate: € 50,00
Florijn van 28 stuiver 1692. Klop pijlenbundel van de Staten Generaal. Cnm 2.21.55; D.1121. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 75,00
Florijn van 28 stuiver 1692. Klop wapen van Friesland. Cnm 2.21.55; D.1121. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 75,00
Halve Philipsdaalder z.j. (1562-1567). Cnm 2.28.14; D.71. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 100,00
Halve Philipsdaalder 1573. Klop Hollandse leeuw. Cnm 2.28.15; D.72. Montagespoor. Fraai.
More...Estimate: € 40,00
Tiende Philipsdaalder z.j.(1562-1567). Cnm 2.28.22. Zeer goed.
More...Estimate: € 25,00
Tiende Philipsdaalder 1571. Cnm 2.28.23. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 75,00
Twintigste Philipsdaalder 1572. Cnm 2.28.25. Fraai.
More...Estimate: € 75,00
Dubbele gouden dukaat 1724. Cnm 2.28.52; D.773. Zeer fraai+.
More...Estimate: € 750,00
Gouden dukaat 1770. Cnm 2.28.54. Prachtig.
More...Estimate: € 200,00