Lot 49

Lot 49
10 Gulden 1940-I bankbiljet. Alm.41-1. Prachtig.
Estimate: € 200,00

Lot 50

Lot 50
10 Gulden 1940-II bankbiljet. Alm. 42-2. UNC.
Estimate: € 30,00

Lot 51

Lot 51
10 Gulden 1945-I bankbiljet. Alm. 45-1a. Ca. zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 52

Lot 52
10 Gulden 1945-I bankbiljet. Alm. 45-1b. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 400,00

Lot 53

Lot 53
10 Gulden 1945-II bankbiljet. Alm. 46-1. Prachtig.
Estimate: € 150,00

Lot 54

Lot 54
10 Gulden 1953 bankbiljet. Alm. 48-1a. UNC.
Estimate: € 60,00

Lot 55

Lot 55
10 Gulden 1953 bankbiljet. Alm. 48-1b. UNC.
Estimate: € 40,00

Lot 56

Lot 56
10 Gulden 1968 bankbiljet. Alm. 49-1b. UNC.
Estimate: € 50,00

Lot 57

Lot 57
20 Gulden 1926 bankbiljet. Alm. 57-1a. Ca. zeer fraai.
Estimate: € 125,00

Lot 58

Lot 58
20 Gulden 1926 bankbiljet. Alm. 57-1b. Ca. zeer fraai.
Estimate: € 125,00

Lot 59

Lot 59
20 Gulden 1939 bankbiljet. Alm. 58-1. UNC.
Estimate: € 60,00

Lot 60

Lot 60
20 Gulden 1945 bankbiljet. Alm. 59-1. Ca. zeer fraai.
Estimate: € 125,00

Lot 61

Lot 61
20 Gulden 1955 bankbiljet. Alm. 60-1. Ruim prachtig.
Estimate: € 250,00

Lot 62

Lot 62
25 Gulden 1860 bankbiljet. 13 augustus 1896. Alm. 71-7. Enkele vlekjes, overigens fraai /zeer fraai.
Estimate: € 1.500,00

Lot 63

Lot 63
25 Gulden 1860 bankbiljet. 3 april 1917. Alm. 71-10. Mooi fris biljet. Ruim zeer fraai.
Estimate: € 1.250,00

Lot 64

Lot 64
25 Gulden 1914 bankbiljet. 1 augustus 1914. Handtekening Moens/Vissering. Alm. 72-1. Uiterst zeldzaam topstuk! Slechts enkele exemplaren niet ingeleverd. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 20.000,00