10 Gulden 1940-I bankbiljet. Alm.41-1. Prachtig.
More...Estimate: € 200,00
10 Gulden 1940-II bankbiljet. Alm. 42-2. UNC.
More...Estimate: € 30,00
10 Gulden 1945-I bankbiljet. Alm. 45-1a. Ca. zeer fraai.
More...Estimate: € 100,00
10 Gulden 1945-I bankbiljet. Alm. 45-1b. Zeer fraai/prachtig.
More...Estimate: € 400,00
10 Gulden 1945-II bankbiljet. Alm. 46-1. Prachtig.
More...Estimate: € 150,00
10 Gulden 1953 bankbiljet. Alm. 48-1a. UNC.
More...Estimate: € 60,00
10 Gulden 1953 bankbiljet. Alm. 48-1b. UNC.
More...Estimate: € 40,00
10 Gulden 1968 bankbiljet. Alm. 49-1b. UNC.
More...Estimate: € 50,00
20 Gulden 1926 bankbiljet. Alm. 57-1a. Ca. zeer fraai.
More...Estimate: € 125,00
20 Gulden 1926 bankbiljet. Alm. 57-1b. Ca. zeer fraai.
More...Estimate: € 125,00
20 Gulden 1939 bankbiljet. Alm. 58-1. UNC.
More...Estimate: € 60,00
20 Gulden 1945 bankbiljet. Alm. 59-1. Ca. zeer fraai.
More...Estimate: € 125,00
20 Gulden 1955 bankbiljet. Alm. 60-1. Ruim prachtig.
More...Estimate: € 250,00
25 Gulden 1860 bankbiljet. 13 augustus 1896. Alm. 71-7. Enkele vlekjes, overigens fraai /zeer fraai.
More...Estimate: € 1.500,00
25 Gulden 1860 bankbiljet. 3 april 1917. Alm. 71-10. Mooi fris biljet. Ruim zeer fraai.
More...Estimate: € 1.250,00
25 Gulden 1914 bankbiljet. 1 augustus 1914. Handtekening Moens/Vissering. Alm. 72-1. Uiterst zeldzaam topstuk! Slechts enkele exemplaren niet ingeleverd. Zeer fraai/prachtig.
More...Estimate: € 20.000,00