Lot 357

Lot 357
2 1/2 Cent 1880. FDC. Mooie kleur.
Estimate: € 40,00

Lot 358

Lot 358
2 1/2 Cent 1884. FDC. Mooie kleur.
Estimate: € 50,00

Lot 359

Lot 359
2 1/2 Cent 1886. FDC. Mooie kleur.
Estimate: € 75,00

Lot 360

Lot 360
2 1/2 Cent 1890. FDC. Mooie kleur.
Estimate: € 75,00

Lot 361

Lot 361
2 1/2 Cent 1903. FDC.
Estimate: € 35,00

Lot 362

Lot 362
2 1/2 Cent 1905. FDC.
Estimate: € 35,00

Lot 363

Lot 363
2 1/2 Cent 1906. FDC.
Estimate: € 30,00

Lot 364

Lot 364
2 1/2 Cent 1941 zink. FDC. Originele muntkleur.
Estimate: € 30,00

Lot 365

Lot 365
2 1/2 Cent 1942 zink. FDC. Mooie kleur. Uiterst zeldzaam topstuk! Gekeurd NVMH.
Estimate: € 15.000,00

Lot 366

Lot 366
5 Cent 1907. FDC. Subieme kleur.
Estimate: € 30,00

Lot 367

Lot 367
5 Cent 1909. FDC. Mooie patina.
Estimate: € 100,00

Lot 368

Lot 368
5 Cent 1943 zink. FDC. Originele kleur.
Estimate: € 60,00

Lot 369

Lot 369
5 Cent 1950. FDC.
Estimate: € 40,00

Lot 370

Lot 370
5 Cent 1951. FDC. Originele muntkleur.
Estimate: € 75,00

Lot 371

Lot 371
5 Cent 1952. FDC. Originele muntkleur.
Estimate: € 40,00

Lot 372

Lot 372
5 Cent 1954. UNC.
Estimate: € 50,00