Zilveren dukaat 1767. Cnm 2.17.127. Zeer fraai.
More...Estimate: € 100,00
3 Gulden 1697. Cnm 2.17.145. Fraai+.
More...Estimate: € 100,00
10 Stuiver 1751/50. Cnm 2.17.157. Zeer fraai.
More...Estimate: € 100,00
10 Stuiver 1764/63. Cnm 2.17.158. Zeer fraai.
More...Estimate: € 75,00
Duiten 1626, 31, 35, 36, 63, 65, 68, 78, 84, 90, 91, 96. 12 ex. Nette kwaliteit.
More...Estimate: € 100,00
Duiten 1720, 39, 40, 51 t/m 68, 83(2), 84(2), 85, 86, 88, 92, 93, 94 . 30 ex. Nette kwaliteit.
More...Estimate: € 100,00
Rijksdaalder van 50 stuiver 1672. Cnm 2.20.2; D.736. Keerzijde met gegraveerd beel van de stad en tekst "Groningen is belegert Den 9 july ende Verlaten den 17 Aug 1672". Prachtig.
More...Estimate: € 400,00
Rijksdaalder van 50 stuiver 1672. Cnm 2.20.2; D.736. Zeer fraai.
More...Estimate: € 250,00
Halve rijksdaalder van 25 stuiver 1672. Cnm 2.20.3; D.737. Zeer fraai-.
More...Estimate: € 125,00
Kwart rijksdaalder van 12 1/2 stuiver 1672. Cnm. 2.20.4; D.738. Zeer fraai.
More...Estimate: € 100,00
More...Estimate: € 100,00
Kwart rijksdaalder van 6 1/4 stuiver 1672. Cnm. 2.20.5; D.739. Zeer fraai.
More...Estimate: € 150,00
Florijn van 28 stuiver 1692. Klop HOL. Cnm 2.20.13; D.1119. Ca. zeer fraai.
More...Estimate: € 100,00
Rijderschelling 1673. Cnm 2.20.15. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 30,00
Rijderschelling 1691. Piedfort op vierkant muntplaatje. 13,6 gram. Ca. zeer fraai. Zeldzaam stuk.
More...Estimate: € 500,00
Halve jager, vlieger of stuiver 1560. Cnm 2.21.12. Zeer fraai.
More...Estimate: € 100,00