Lot 33

Lot 33
1 Gulden 1945 muntbiljet. Alm. 06-1c. UNC.
Estimate: € 100,00

Lot 34

Lot 34
1 Gulden 1949 muntbiljet. Alm. 07-1a. UNC.
Estimate: € 35,00

Lot 35

Lot 35
2 1/2 Gulden zilverbon 1914. Geperforeerd. UNC.
Estimate: € 50,00

Lot 36

Lot 36
2 1/2 Gulden zilverbon 1914. Alm. 10-1c. Ca. zeer fraai.
Estimate: € 250,00

Lot 37

Lot 37
2 1/2 Gulden zilverbon 1915. 30 maart 1915. Alm. 11-1. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 500,00

Lot 38

Lot 38
2 1/2 Gulden zilverbon 1915. 31 maart 1916. Alm. 11-2b. Prachtig.
Estimate: € 500,00

Lot 39

Lot 39
2 1/2 Gulden zilverbon 1918. 1 oktober 1918. Alm. 12-2. Prachtig.
Estimate: € 250,00

Lot 40

Lot 40
2 1/2 Gulden zilverbon 1918. 1 december 1922. Alm. 12-4b. UNC.
Estimate: € 750,00

Lot 41

Lot 41
2 1/2 Gulden zilverbon 1918. 1 oktober 1923. Alm. 12-6. Ca. prachtig.
Estimate: € 200,00

Lot 42

Lot 42
2 1/2 Gulden zilverbon 1938. Alm. 13-1b.UNC.
Estimate: € 10,00

Lot 43

Lot 43
2 1/2 Gulden 1943 muntbiljet. Alm. 14-1. UNC-.
Estimate: € 65,00

Lot 44

Lot 44
5 Gulden zilverbon 1914. Geperforeerd. UNC.
Estimate: € 100,00

Lot 45

Lot 45
10 Gulden type 1894 muntbiljet. 15 januari 1897. Handtekening Moens/Sprenger van Eyck. Alm. 34-3. Ca. zeer fraai.
Estimate: € 4.000,00

Lot 46

Lot 46
10 Gulden type 1898 muntbiljet. 15 januari 1900. Handtekening Moens/Pierson. Alm. 35-1. Ca. zeer fraai.
Estimate: € 3.000,00

Lot 47

Lot 47
10 Gulden 1904 bankbiljet. 24 september 1913. Alm. 36-3b. Ruim zeer fraai.
Estimate: € 600,00

Lot 48

Lot 48
10 Gulden 1921. 26 augustus 1922. Alm. 38-1b. Ca. zeer fraai.
Estimate: € 200,00