Kwart florijn van 7 stuiver 1601. Jaartal en mt. leeuw. Fraai+.
More...Estimate: € 50,00
Florijn of klapmuts van 28 stuiver 1665. Klop HOL. Fraai+.
More...Estimate: € 75,00
Dubbele stuiver 1601. Cnm 2.16.111. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 100,00
Duit 1619. Cnm 2.16.141. Prachtig met enige stempelglans. Schaars in deze mooie kwaliteit!
More...Estimate: € 100,00
Lot duiten w.o. 1605, 1626, 1682, 1702, 1717, 1723. 10 exemplaren.
More...Estimate: € 50,00
Stuiver (15)80. Cnm 2.16.113. Fraai+.
More...Estimate: € 75,00
Halve statendaalder van 16 stuiver 1577. Cnm 2.17.44. Fraai.
More...Estimate: € 250,00
Bourgondische kruisdaalder 1584. Cnm 2.17.88. Zeer fraai.
More...Estimate: € 150,00
Bourgondische kruisdaalder 1591. Cnm 2.17.92. Zeer fraai.
More...Estimate: € 150,00
Bourgondische kruisdaalder 1593. Cnm 2.17.92. Bijna zeer fraai.
More...Estimate: € 150,00
Halve leeuwendaalder 1611. Cnm. 2.17.113. Fraai.
More...Estimate: € 40,00
Halve leeuwendaalder 1617. Cnm. 2.17.113. Fraai.
More...Estimate: € 40,00
Halve leeuwendaalder 1646. Staartpunt naar links. Cnm. 2.17.114. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 100,00
Prinsendaalder 1600. Cnm 2.17.117. Zeer fraai.
More...Estimate: € 250,00
Halve prinsendaalder 1598. Cnm 2.17.119. Fraai/fraai+.
More...Estimate: € 250,00
Zilveren dukaat 1763. Cnm 2.17.127. Zeer fraai+.
More...Estimate: € 100,00