Account
Home
Provinciale munten
Amsterdam
Lots:
582
, Prebid:
no
, Live Auction:
yes
As tiles
As list
All
With images
Lot 166
40 Stuiver 1578 mt. Monogram PT. Cnm 2.02.19; D.204. Kz. Gegraveerd met "Een hart Getrou". Zeer fraai/prachtig. Mooi stuk.
Estimate:
€ 800,00
Category
Menu
Provinciale munten
Amsterdam