Lot 520

Lot 520
Gouden dukaat 1814U. Prachtig.
Estimate: € 200,00

Lot 521

Lot 521
Gouden dukaat 1818U. Zeer fraai.
Estimate: € 150,00

Lot 522

Lot 522
Gouden dukaat 1841 Lelie. FDC.
Estimate: € 250,00

Lot 523

Lot 523
Gouden dukaat 1905. UNC. Schaars.
Estimate: € 1.250,00

Lot 524

Lot 524
Gouden dukaat 1908. FDC. Schaars.
Estimate: € 1.250,00

Lot 525

Lot 525
Gouden dukaat 1921. UNC.
Estimate: € 80,00

Lot 526

Lot 526
Gouden dukaat 1927. UNC.
Estimate: € 80,00

Lot 527

Lot 527
Gouden dukaat 1928. FDC.
Estimate: € 80,00

Lot 528

Lot 528
Gouden dukaat 1960. FDC-.
Estimate: € 150,00

Lot 529

Lot 529
Gouden dukaat 1972. Prooflike.
Estimate: € 75,00

Lot 530

Lot 530
Gouden dukaat 1974b. Medailleslag. Prooflike.
Estimate: € 300,00

Lot 531

Lot 531
Gouden dukaat 2006. Proof.
Estimate: € 100,00

Lot 532

Lot 532
Gouden dukaat 1985/2001. Proof. 12 ex.
Estimate: € 800,00