Lot 465

Lot 465
5 Gulden goud 1826B. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 300,00

Lot 466

Lot 466
5 Gulden goud 1827U. Prachtig.
Estimate: € 500,00

Lot 467

Lot 467
5 Gulden goud 1827B. FDC-.
Estimate: € 400,00

Lot 468

Lot 468
5 Gulden goud 1827B. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 300,00

Lot 469

Lot 469
5 Gulden goud 1848. Zeer fraai+. Zeer zeldzaam stuk, oplage slechts 84 ex.
Estimate: € 5.000,00

Lot 470

Lot 470
5 Gulden goud 1912. Prachtig+.
Estimate: € 80,00

Lot 471

Lot 471
5 Gulden goud 1912. Prachtig.
Estimate: € 75,00

Lot 472

Lot 472
5 Gulden goud 1912. Prachtig.
Estimate: € 75,00