Lot 454

Lot 454
2 1/2 Gulden 1840. Ca. zeer fraai.
Estimate: € 150,00

Lot 455

Lot 455
2 1/2 Gulden 1845. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 456

Lot 456
2 1/2 Gulden 1851a. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 457

Lot 457
2 1/2 Gulden 1858. FDC. Mooie witte kleur.
Estimate: € 200,00

Lot 458

Lot 458
2 1/2 Gulden 1862a. FDC. Masterpiece met zeldzaam mooie kleur!
Estimate: € 300,00

Lot 459

Lot 459
2 1/2 Gulden 1869. FDC. Patina.
Estimate: € 150,00

Lot 460

Lot 460
2 1/2 Gulden 1870. FDC. Patina.
Estimate: € 140,00

Lot 461

Lot 461
2 1/2 Gulden 1898a. FDC. Strakke munt met mooie stempelglans.
Estimate: € 900,00

Lot 462

Lot 462
2 1/2 Gulden 1898a. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 120,00

Lot 463

Lot 463
Estimate: € 120,00