1 Gulden 1819U. Mooi melkwit stuk met stempelglans. Paar kleine vlekjes. UNC.
More...Estimate: € 2.000,00
1 Gulden 1820U. Zeer fraai.
More...Estimate: € 150,00
1 Gulden 1821U. FDC. Mooie kleur.
More...Estimate: € 600,00
1 Gulden 1824U a. Zeer fraai+.
More...Estimate: € 175,00
1 Gulden 1824U a. Zeer fraai.
More...Estimate: € 150,00
1 Gulden 1829B. Fraai+.
More...Estimate: € 125,00
1 Gulden 1829B/ 2_. Zeer fraai+.
More...Estimate: € 200,00
1 Gulden 1832. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 100,00
1 Gulden 1840. Zeer fraai.
More...Estimate: € 75,00
1 Gulden 1840. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 50,00
1 Gulden 1842a. Kort borstbeeld. Zeer fraai+.
More...Estimate: € 400,00
1 Gulden 1845a. NGC slab AU 55.
More...Estimate: € 100,00
1 Gulden 1851. FDC-.
More...Estimate: € 150,00
1 Gulden 1857. FDC-.
More...Estimate: € 125,00
1 Gulden 1898. UNC. Beginnende patina.
More...Estimate: € 250,00
1 Gulden 1904. FDC.
More...Estimate: € 250,00