Lot 393

Lot 393
25 Cent 1823/22B. Prachtig.
Estimate: € 250,00

Lot 394

Lot 394
25 Cent 1825U. Zeer fraai+.
Estimate: € 30,00

Lot 395

Lot 395
25 Cent 1826U. FDC. Mooie witte kleur.
Estimate: € 175,00

Lot 396

Lot 396
25 Cent 1829B. FDC. Mooie patina.
Estimate: € 350,00

Lot 397

Lot 397
25 Cent 1829B. Zeer fraai+.
Estimate: € 60,00

Lot 398

Lot 398
25 Cent 1830B. Prachtig.
Estimate: € 150,00

Lot 399

Lot 399
25 Cent 1848a. UNC.
Estimate: € 100,00

Lot 400

Lot 400
25 Cent 1849. Willem II. FDC.
Estimate: € 80,00

Lot 401

Lot 401
25 Cent 1849. Willem III. Zeer fraai+.
Estimate: € 200,00

Lot 402

Lot 402
25 Cent 1887. Prachtig+.
Estimate: € 500,00

Lot 403

Lot 403
25 Cent 1889. Prachtig.
Estimate: € 250,00

Lot 404

Lot 404
25 Cent 1889. Zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 405

Lot 405
25 Cent 1890a. Prachtig-.
Estimate: € 150,00

Lot 406

Lot 406
25 Cent 1892. FDC. Mooie patina.
Estimate: € 300,00

Lot 407

Lot 407
25 Cent 1893. UNC.
Estimate: € 200,00

Lot 408

Lot 408
25 Cent 1896. Prachtig.
Estimate: € 200,00