Lot 376

Lot 376
10 Cent 1827U. FDC. Mooie kleur.
Estimate: € 100,00

Lot 377

Lot 377
10 Cent 1848. Melkwitte strakke FDC.
Estimate: € 200,00

Lot 378

Lot 378
10 Cent 1849a. FDC. Mooie kleur.
Estimate: € 120,00

Lot 379

Lot 379
10 Cent 1849b. Zonder punt. Melkwitte strakke FDC. Zeldzaam in deze uiterst frisse kwaliteit.
Estimate: € 1.500,00

Lot 380

Lot 380
10 Cent 1849. Willem III. FDC. Mooie kleur.
Estimate: € 350,00

Lot 381

Lot 381
10 Cent 1869. FDC.
Estimate: € 200,00

Lot 382

Lot 382
10 Cent 1879. Melkwitte strakke FDC.
Estimate: € 150,00

Lot 383

Lot 383
10 Cent 1881. Melkwitte strakke FDC.
Estimate: € 125,00

Lot 384

Lot 384
10 Cent 1882. FDC.
Estimate: € 80,00

Lot 385

Lot 385
10 Cent 1884. FDC.
Estimate: € 120,00

Lot 386

Lot 386
10 Cent 1885. FDC. Mooie patina.
Estimate: € 80,00

Lot 387

Lot 387
10 Cent 1889. FDC.
Estimate: € 80,00

Lot 388

Lot 388
10 Cent 1892. Melkwitte strakke FDC.
Estimate: € 125,00

Lot 389

Lot 389
10 Cent 1897. Melkwitte strakke FDC.
Estimate: € 75,00

Lot 390

Lot 390
10 Cent 1917. FDC.
Estimate: € 30,00

Lot 391

Lot 391
10 Cent 1944 Denver. UNC. Uiterst zeldzaam topstuk. Gekeurd NVMH.
Estimate: € 12.500,00