Utrecht. 2 Stuiver 1796. Sch.104. Fraai.
More...Estimate: € 20,00
Holland. 1 Gulden 1795. Sch.91. NGC holder XF 45.
More...Estimate: € 50,00
Holland. Zilveren dukaat 1800. Sch.55. Ca. zeer fraai.
More...Estimate: € 80,00
West-Friesland. Zilveren dukaat 1796. Sch.60. Zeer fraai/prachtig.
More...Estimate: € 300,00
Zeeland. Zilveren dukaat 1798. Sch.63. Zeer fraai.
More...Estimate: € 80,00
Gelderland. 3 Gulden 1796/95. Sch.78a. Mooie duidelijke overslag. Klein plekje in het vlak, ov. prachtig.
More...Estimate: € 150,00
West-Friesland. 3 Gulden 1795. Sch.85. Zeer fraai.
More...Estimate: € 80,00
Utrecht. 3 Gulden 1795. Sch.87. Prachtig.
More...Estimate: € 125,00
Holland. Gouden dukaat 1801 met ster. Sch.25a. Prachtig.
More...Estimate: € 1.000,00
Utrecht. Gouden dukaat 1803. Sch.39. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 100,00