Lot 313

Lot 313
Utrecht. 2 Stuiver 1796. Sch.104. Fraai.
Estimate: € 20,00

Lot 314

Lot 314
Holland. 1 Gulden 1795. Sch.91. NGC holder XF 45.
Estimate: € 50,00

Lot 315

Lot 315
Holland. Zilveren dukaat 1800. Sch.55. Ca. zeer fraai.
Estimate: € 80,00

Lot 316

Lot 316
West-Friesland. Zilveren dukaat 1796. Sch.60. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 300,00

Lot 317

Lot 317
Zeeland. Zilveren dukaat 1798. Sch.63. Zeer fraai.
Estimate: € 80,00

Lot 318

Lot 318
Gelderland. 3 Gulden 1796/95. Sch.78a. Mooie duidelijke overslag. Klein plekje in het vlak, ov. prachtig.
Estimate: € 150,00

Lot 319

Lot 319
West-Friesland. 3 Gulden 1795. Sch.85. Zeer fraai.
Estimate: € 80,00

Lot 320

Lot 320
Utrecht. 3 Gulden 1795. Sch.87. Prachtig.
Estimate: € 125,00

Lot 321

Lot 321
Holland. Gouden dukaat 1801 met ster. Sch.25a. Prachtig.
Estimate: € 1.000,00

Lot 322

Lot 322
Utrecht. Gouden dukaat 1803. Sch.39. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 100,00