Lot 303

Lot 303
Arendrijksdaalder 1597/96. Cnm 2.52.32; D.713. Zeer fraai.
Estimate: € 250,00

Lot 304

Lot 304
Halve leeuwendaalder 1639. Cnm 2.52.58; D.889. Fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 305

Lot 305
Halve leeuwendaalder 1649. Cnm 2.52.59; D.889. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 306

Lot 306
Stedelijke rijksdaalder 1655. Cnm 2.52.65; D.722. Mooie zeer fraai.
Estimate: € 150,00