Account
Home
Provinciale munten
Zwolle
Lots:
582
, Prebid:
no
, Live Auction:
yes
As tiles
As list
All
With images
Lot 303
Arendrijksdaalder 1597/96. Cnm 2.52.32; D.713. Zeer fraai.
Estimate:
€ 250,00
Lot 304
Halve leeuwendaalder 1639. Cnm 2.52.58; D.889. Fraai.
Estimate:
€ 50,00
Lot 305
Halve leeuwendaalder 1649. Cnm 2.52.59; D.889. Fraai/zeer fraai.
Estimate:
€ 75,00
Lot 306
Stedelijke rijksdaalder 1655. Cnm 2.52.65; D.722. Mooie zeer fraai.
Estimate:
€ 150,00
Category
Menu
Provinciale munten
Zwolle