Halve leeuwendaalder 1617. Cnm 2.49.42; D.876. Fraai+.
More...Estimate: € 100,00
Halve zilveren dukaat 1763. Cnm 2.49.54; D.1008a. Zeer fraai+.
More...Estimate: € 75,00
Arenddaalder van 60 groot 1602. Cnm 2.49.61; D.1071. Zeer fraai.
More...Estimate: € 100,00
Daalder van 30 stuiver 1682/80. Cnm 2.49.65; D.1082. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 100,00
Daalder van 30 stuiver 1686. Cnm 2.49.66; D.1083. Zeer fraai.
More...Estimate: € 75,00
Lot koperen oorden en duiten. 19 ex.
More...Estimate: € 100,00