Lot 294

Lot 294
Halve leeuwendaalder 1617. Cnm 2.49.42; D.876. Fraai+.
Estimate: € 100,00

Lot 295

Lot 295
Halve zilveren dukaat 1763. Cnm 2.49.54; D.1008a. Zeer fraai+.
Estimate: € 75,00

Lot 296

Lot 296
Arenddaalder van 60 groot 1602. Cnm 2.49.61; D.1071. Zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 297

Lot 297
Daalder van 30 stuiver 1682/80. Cnm 2.49.65; D.1082. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 298

Lot 298
Daalder van 30 stuiver 1686. Cnm 2.49.66; D.1083. Zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 299

Lot 299
Lot koperen oorden en duiten. 19 ex.
Estimate: € 100,00