Lot 262

Lot 262
Vijfde Philipsdaalder 1576. Cnm 2.43.8. Zeer fraai+.
Estimate: € 150,00

Lot 263

Lot 263
Gouden rijder 1760. Cnm 2.43.37; D.970. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 400,00

Lot 264

Lot 264
Gouden rijder 1763. Cnm 2.43.37; D.970. Zeer fraai+.
Estimate: € 350,00

Lot 265

Lot 265
Gouden dukaat 1613. Cnm 2.43.42; D.963. Zeer fraai.
Estimate: € 200,00

Lot 266

Lot 266
Gouden dukaat 1648. Cnm 2.43.44; D.963. Zeer fraai-.
Estimate: € 180,00

Lot 267

Lot 267
Twintigste Leicester reaal 1586. Cnm 2.43.50. Zeer fraai-.
Estimate: € 75,00

Lot 268

Lot 268
Leeuwendaalder 1643. Cnm 2.43.64; D.844. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 269

Lot 269
Nederlandse rijksdaalder 1655. Cnm 2.43.80;D.943. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 270

Lot 270
Zilveren rijder 1761. Cnm 2.43.101; D.1031. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 271

Lot 271
Halve zilveren rijder 1761. Cnm 2.43.106; D.1055. Zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 272

Lot 272
Halve zilveren rijder 1781. Cnm 2.43.106; D.1055. Zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 273

Lot 273
Halve zilveren rijder 1790. Cnm 2.43.106. D.1055. Prachtig-. Mooie kleur.
Estimate: € 100,00

Lot 274

Lot 274
Gulden 1748/47. Onbekende overslag. Cnm 2.43.120; D.1182. Zeer fraai.
Estimate: € 40,00

Lot 275

Lot 275
Gulden 1764/63. Cnm 2.43.121; D.1182. Zeer fraai.
Estimate: € 25,00

Lot 276

Lot 276
Scheepjesschelling 1764. Cnm 2.43.137. Prachtig.
Estimate: € 75,00

Lot 277

Lot 277
Bezemstuiver 1738. Cnm 2.43.142. UNC.
Estimate: € 50,00