Vijfde Philipsdaalder 1576. Cnm 2.43.8. Zeer fraai+.
More...Estimate: € 150,00
Gouden rijder 1760. Cnm 2.43.37; D.970. Zeer fraai/prachtig.
More...Estimate: € 400,00
Gouden rijder 1763. Cnm 2.43.37; D.970. Zeer fraai+.
More...Estimate: € 350,00
Gouden dukaat 1613. Cnm 2.43.42; D.963. Zeer fraai.
More...Estimate: € 200,00
Gouden dukaat 1648. Cnm 2.43.44; D.963. Zeer fraai-.
More...Estimate: € 180,00
Twintigste Leicester reaal 1586. Cnm 2.43.50. Zeer fraai-.
More...Estimate: € 75,00
Leeuwendaalder 1643. Cnm 2.43.64; D.844. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 50,00
Nederlandse rijksdaalder 1655. Cnm 2.43.80;D.943. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 100,00
Zilveren rijder 1761. Cnm 2.43.101; D.1031. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 75,00
Halve zilveren rijder 1761. Cnm 2.43.106; D.1055. Zeer fraai.
More...Estimate: € 75,00
Halve zilveren rijder 1781. Cnm 2.43.106; D.1055. Zeer fraai.
More...Estimate: € 75,00
Halve zilveren rijder 1790. Cnm 2.43.106. D.1055. Prachtig-. Mooie kleur.
More...Estimate: € 100,00
Gulden 1748/47. Onbekende overslag. Cnm 2.43.120; D.1182. Zeer fraai.
More...Estimate: € 40,00
Gulden 1764/63. Cnm 2.43.121; D.1182. Zeer fraai.
More...Estimate: € 25,00
Scheepjesschelling 1764. Cnm 2.43.137. Prachtig.
More...Estimate: € 75,00
Bezemstuiver 1738. Cnm 2.43.142. UNC.
More...Estimate: € 50,00