Halve leeuwendaalder 1646. Cnm 2.30.42; D.888. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 100,00
Zilveren dukaat 1676. Cnm 2.30.50; D.993. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 100,00
Daalder van 30 stuiver 1692. Cnm 2.30.57; D.1094. Ca. zeer fraai.
More...Estimate: € 150,00
Florijn van 28 stuiver 1682. Cnm 2.30.61; D.1113. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 40,00
Arendschelling z.j. Cnm 2.30.65. Zeer fraai.
More...Estimate: € 50,00
Duit 1660 en 1661. Cnm 2.30.82. Fraai/zeer fraai. 2 ex.
More...Estimate: € 30,00