Lot 244

Lot 244
Halve leeuwendaalder 1646. Cnm 2.30.42; D.888. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 245

Lot 245
Zilveren dukaat 1676. Cnm 2.30.50; D.993. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 246

Lot 246
Daalder van 30 stuiver 1692. Cnm 2.30.57; D.1094. Ca. zeer fraai.
Estimate: € 150,00

Lot 247

Lot 247
Florijn van 28 stuiver 1682. Cnm 2.30.61; D.1113. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 40,00

Lot 248

Lot 248
Arendschelling z.j. Cnm 2.30.65. Zeer fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 249

Lot 249
Duit 1660 en 1661. Cnm 2.30.82. Fraai/zeer fraai. 2 ex.
Estimate: € 30,00