Lot 223

Lot 223
Halve Philipsdaalder z.j. (1562-1567). Cnm 2.28.14; D.71. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 224

Lot 224
Halve Philipsdaalder 1573. Klop Hollandse leeuw. Cnm 2.28.15; D.72. Montagespoor. Fraai.
Estimate: € 40,00

Lot 225

Lot 225
Tiende Philipsdaalder z.j.(1562-1567). Cnm 2.28.22. Zeer goed.
Estimate: € 25,00

Lot 226

Lot 226
Tiende Philipsdaalder 1571. Cnm 2.28.23. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 227

Lot 227
Twintigste Philipsdaalder 1572. Cnm 2.28.25. Fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 228

Lot 228
Dubbele gouden dukaat 1724. Cnm 2.28.52; D.773. Zeer fraai+.
Estimate: € 750,00

Lot 229

Lot 229
Gouden dukaat 1770. Cnm 2.28.54. Prachtig.
Estimate: € 200,00

Lot 230

Lot 230
Gouden dukaat 1776. Cnm 2.28.54. Prachtig.
Estimate: € 200,00

Lot 231

Lot 231
Gouden dukaat 1778. Cnm 2.28.54. Prachtig.
Estimate: € 200,00

Lot 232

Lot 232
Twintigste Leicester reaal of stoter 1587. Cnm 2.28.57. Mooi scherp portret. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 100,00

Lot 233

Lot 233
Halve leeuwendaalder 1577. Cnm 2.28.67. Ca. zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 234

Lot 234
Halve zilveren rijder 1767. Cnm 2.28.88; D.1047. Zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 235

Lot 235
2 Gulden 1687. Cnm 2.28.97; D.1142. Aantrekkelijke zeer fraai.
Estimate: € 250,00

Lot 236

Lot 236
Halve provinciale gulden 1682. Cnm 2.28.99. Miniem randtikje. Prachtig met stempelglans.
Estimate: € 200,00

Lot 237

Lot 237
1 Gulden 1762. Cnm 2.28.104. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 40,00

Lot 238

Lot 238
1 Gulden 1794. Cnm 2.28.104. Prachtig.
Estimate: € 40,00