Rijksdaalder van 50 stuiver 1672. Cnm 2.20.2; D.736. Keerzijde met gegraveerd beel van de stad en tekst "Groningen is belegert Den 9 july ende Verlaten den 17 Aug 1672". Prachtig.
More...Estimate: € 400,00
Rijksdaalder van 50 stuiver 1672. Cnm 2.20.2; D.736. Zeer fraai.
More...Estimate: € 250,00
Halve rijksdaalder van 25 stuiver 1672. Cnm 2.20.3; D.737. Zeer fraai-.
More...Estimate: € 125,00
Kwart rijksdaalder van 12 1/2 stuiver 1672. Cnm. 2.20.4; D.738. Zeer fraai.
More...Estimate: € 100,00
More...Estimate: € 100,00
Kwart rijksdaalder van 6 1/4 stuiver 1672. Cnm. 2.20.5; D.739. Zeer fraai.
More...Estimate: € 150,00
Florijn van 28 stuiver 1692. Klop HOL. Cnm 2.20.13; D.1119. Ca. zeer fraai.
More...Estimate: € 100,00
Rijderschelling 1673. Cnm 2.20.15. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 30,00
Rijderschelling 1691. Piedfort op vierkant muntplaatje. 13,6 gram. Ca. zeer fraai. Zeldzaam stuk.
More...Estimate: € 500,00