Lot 188

Lot 188
Halve statendaalder van 16 stuiver 1577. Cnm 2.17.44. Fraai.
Estimate: € 250,00

Lot 189

Lot 189
Bourgondische kruisdaalder 1584. Cnm 2.17.88. Zeer fraai.
Estimate: € 150,00

Lot 190

Lot 190
Bourgondische kruisdaalder 1591. Cnm 2.17.92. Zeer fraai.
Estimate: € 150,00

Lot 191

Lot 191
Bourgondische kruisdaalder 1593. Cnm 2.17.92. Bijna zeer fraai.
Estimate: € 150,00

Lot 192

Lot 192
Halve leeuwendaalder 1611. Cnm. 2.17.113. Fraai.
Estimate: € 40,00

Lot 193

Lot 193
Halve leeuwendaalder 1617. Cnm. 2.17.113. Fraai.
Estimate: € 40,00

Lot 194

Lot 194
Halve leeuwendaalder 1646. Staartpunt naar links. Cnm. 2.17.114. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 195

Lot 195
Prinsendaalder 1600. Cnm 2.17.117. Zeer fraai.
Estimate: € 250,00

Lot 196

Lot 196
Halve prinsendaalder 1598. Cnm 2.17.119. Fraai/fraai+.
Estimate: € 250,00

Lot 197

Lot 197
Zilveren dukaat 1763. Cnm 2.17.127. Zeer fraai+.
Estimate: € 100,00

Lot 198

Lot 198
Zilveren dukaat 1767. Cnm 2.17.127. Zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 199

Lot 199
3 Gulden 1697. Cnm 2.17.145. Fraai+.
Estimate: € 100,00

Lot 200

Lot 200
10 Stuiver 1751/50. Cnm 2.17.157. Zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 201

Lot 201
10 Stuiver 1764/63. Cnm 2.17.158. Zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 202

Lot 202
Duiten 1626, 31, 35, 36, 63, 65, 68, 78, 84, 90, 91, 96. 12 ex. Nette kwaliteit.
Estimate: € 100,00

Lot 203

Lot 203
Duiten 1720, 39, 40, 51 t/m 68, 83(2), 84(2), 85, 86, 88, 92, 93, 94 . 30 ex. Nette kwaliteit.
Estimate: € 100,00