Lot 178

Lot 178
Arendrijksdaalder 1591. Cnm 2.16.19. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 250,00

Lot 179

Lot 179
Halve arendrijksdaalder 1591. Cnm. 2.16.20. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 500,00

Lot 180

Lot 180
Halve Nederlandse rijksdaalder 1611. Cnm 2.16.63. Zeer fraai-.
Estimate: € 100,00

Lot 181

Lot 181
Koggerdaalder 1687. Cnm 2.16.74. Zeer fraai-.
Estimate: € 150,00

Lot 182

Lot 182
Kwart florijn van 7 stuiver 1601. Jaartal en mt. leeuw. Fraai+.
Estimate: € 50,00

Lot 183

Lot 183
Florijn of klapmuts van 28 stuiver 1665. Klop HOL. Fraai+.
Estimate: € 75,00

Lot 184

Lot 184
Dubbele stuiver 1601. Cnm 2.16.111. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 185

Lot 185
Duit 1619. Cnm 2.16.141. Prachtig met enige stempelglans. Schaars in deze mooie kwaliteit!
Estimate: € 100,00

Lot 186

Lot 186
Lot duiten w.o. 1605, 1626, 1682, 1702, 1717, 1723. 10 exemplaren.
Estimate: € 50,00

Lot 187

Lot 187
Stuiver (15)80. Cnm 2.16.113. Fraai+.
Estimate: € 75,00