Arendrijksdaalder 1591. Cnm 2.16.19. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 250,00
Halve arendrijksdaalder 1591. Cnm. 2.16.20. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 500,00
Halve Nederlandse rijksdaalder 1611. Cnm 2.16.63. Zeer fraai-.
More...Estimate: € 100,00
Koggerdaalder 1687. Cnm 2.16.74. Zeer fraai-.
More...Estimate: € 150,00
Kwart florijn van 7 stuiver 1601. Jaartal en mt. leeuw. Fraai+.
More...Estimate: € 50,00
Florijn of klapmuts van 28 stuiver 1665. Klop HOL. Fraai+.
More...Estimate: € 75,00
Dubbele stuiver 1601. Cnm 2.16.111. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 100,00
Duit 1619. Cnm 2.16.141. Prachtig met enige stempelglans. Schaars in deze mooie kwaliteit!
More...Estimate: € 100,00
Lot duiten w.o. 1605, 1626, 1682, 1702, 1717, 1723. 10 exemplaren.
More...Estimate: € 50,00
Stuiver (15)80. Cnm 2.16.113. Fraai+.
More...Estimate: € 75,00