Leeuwendaalder 1640. Cnm 2.12.18. Fraai.
More...Estimate: € 50,00
Leeuwendaalder 1687. Cnm 2.12.21. Fraai+.
More...Estimate: € 50,00
Zilveren dukaat 1698. Cnm 2.12.25. Fraai.
More...Estimate: € 50,00
Gulden 1687. Cnm 2.12.48. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 50,00
Duit z.j. (1628). Cnm 2.12.80. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 25,00
Duit 1663. Cnm 2.12.81. Ca. zeer fraai.
More...Estimate: € 25,00
30 Stuiver 1685, 1686; rijderschelling 1686(2). 4 ex. Fraai/zeer fraai.
More...Estimate: € 50,00