Account
Home
Provinciale munten
De Driesteden
Lots:
582
, Prebid:
no
, Live Auction:
yes
As tiles
As list
All
With images
Lot 169
Halve arendrijksdaalder 1582. Cnm 2.13.8. Bijna zeer fraai.
Estimate:
€ 150,00
Lot 170
Plak 1556. Cnm 2.13.22. Uitzonderlijk mooi met enige stempelglans! Zeer fraai/prachtig.
Estimate:
€ 100,00
Category
Menu
Provinciale munten
De Driesteden