1 Gulden zilverbon 1916. Geperforeerd. UNC.
More...Estimate: € 50,00
More...Estimate: € 50,00
1 Gulden zilverbon 1916. 1 oktober 1918. Alm. 02-3. Ca. zeer fraai.
More...Estimate: € 75,00
1 Gulden zilverbon 1920. Alm. 03-1a. Ca. zeer fraai.
More...Estimate: € 60,00
1 Gulden 1945 muntbiljet . Alm. 06-1a. UNC.
More...Estimate: € 100,00
1 Gulden 1945 muntbiljet. Alm. 06-1c. UNC.
More...Estimate: € 100,00
1 Gulden 1949 muntbiljet. Alm. 07-1a. UNC.
More...Estimate: € 35,00
2 1/2 Gulden zilverbon 1914. Geperforeerd. UNC.
More...Estimate: € 50,00
2 1/2 Gulden zilverbon 1914. Alm. 10-1c. Ca. zeer fraai.
More...Estimate: € 250,00
2 1/2 Gulden zilverbon 1915. 30 maart 1915. Alm. 11-1. Zeer fraai/prachtig.
More...Estimate: € 500,00
2 1/2 Gulden zilverbon 1915. 31 maart 1916. Alm. 11-2b. Prachtig.
More...Estimate: € 500,00
2 1/2 Gulden zilverbon 1918. 1 oktober 1918. Alm. 12-2. Prachtig.
More...Estimate: € 250,00
2 1/2 Gulden zilverbon 1918. 1 december 1922. Alm. 12-4b. UNC.
More...Estimate: € 750,00
2 1/2 Gulden zilverbon 1918. 1 oktober 1923. Alm. 12-6. Ca. prachtig.
More...Estimate: € 200,00
2 1/2 Gulden zilverbon 1938. Alm. 13-1b.UNC.
More...Estimate: € 10,00
2 1/2 Gulden 1943 muntbiljet. Alm. 14-1. UNC-.
More...Estimate: € 65,00